Agencja Interaktywna WEBzona


Zaistniej w Internecie!

Bez digitalizacji i reklamy biznes jest skazany na porażkę, ponieważ nikt poza właścicielem nie będzie wiedział, że istnieje!
© Agencja interaktywna WEBzona

WEBzona

 

agencja interaktywna statystyki

 

Statystyki reklamy i e-marketingu w Polsce

Najnowsze statystyki (m.in. sporządzone przez Gemius we współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej) informują, że 83% polaków regularnie korzysta z Internetu, a 62% polaków kupuje w Internecie (stan na rok 2019-2020). Mimo wzrostu internautów reklama w Internecie wynosi tylko 43% udziału w polskim rynku reklamowym. Powodem tak małej skali e-reklamy są m.in. ograniczenia wiedzy dot. e-reklamy u przedsiębiorców (formy i sposoby na reklamowanie się w Internecie), powody finansowe (drogie usługi firm reklamowych) i czasowe (nieustanny rozwój digitalizacji i cyfryzacji wymaga nieustannego dokształcania się) szczególnie u młodych przedsiębiorców. To powoduje, że przedsiębiorcy nie mogą zarządzać e-marketingiem samodzielnie lub tworzyć i utrzymywać własny dział marketingowy / dział IT, być może dlatego co trzecia młoda firma upada w ciągu 1 roku, a po 5 latach – 70% firm!

 

Agencja Interaktywna WEBzona (zona web-developmentu i e-marketingu)

Rozwiązaniem opisanego wyżej problemu digitalizacji biznesu zajmuje się nasza Agencja Interaktywna WEBzona, która wspiera freelancerów, mikro, małe i średnie firmy, które nie posiadają własnego działu marketingu [internetowego], a chcą “zaistnieć w Internecie”, digitalizować swój biznes i sprowadzać Klientów z Internetu.

Usługi naszej Agencji Interaktywnej nie sprowadzają się tylko do tworzenia stron www, reklamy i outsourcingu marketingu internetowego, WEBzona dostarcza również gotowe rozwiązania IT w postaci bezpłatnych i płatnych motywów i wtyczek WordPress’owych oraz autorskich szkoleń i kursów z zakresu marketingu [internetowego]. W tym celu, oprócz własnych zasobów web-deweloperskich oraz gotowych rozwiązań opartych na licencji GNU GPL (licencja wolnego oprogramowania), nasza Agencja Interaktywna współpracuje z WEB-developerami, którzy sprzedają własne motywy i wtyczki do WordPress’a w sklepie internetowym WEBzona, a także zatrudnia i współpracuje z doświadczonymi trenerami z zakresu WEB-developmentu i marketingu [internetowego].

 

webzona agencja interaktywna warszawa

 

skuteczna agencja interaktywna webzona

 

 

Kompetencje Agencji Interaktywnej WEBzona

Agencję Interaktywną WEBzona tworzą eksperci nie tylko z wieloletnim doświadczeniem w branży, ale także krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami. Dlatego WEBzona jest znana na rynku digital marketingu jako Agencja Interaktywna, która zamienia zwyczajny Internet w prawdziwe narzędzie sprzedażowe oraz skutecznie uczy jak generować wartościowe leady, tj. efektywnie budować markę, pozyskiwać zlecenia i nowych klientów z Internetu. Świadczą o tym nie tylko rosnące statystyki biznesowe u Klientów Agencji Interaktywnej WEBzona, ale przede wszystkim pozytywne referencje i opinie.

 

Zapraszamy Klientów Agencji Interaktywnej WEBzona do opiniowania współpracy oraz oceny jakości świadczonych usług

18 votes, average: 4,94 out of 518 votes, average: 4,94 out of 518 votes, average: 4,94 out of 518 votes, average: 4,94 out of 518 votes, average: 4,94 out of 5 18 głosów. Średnia ocena: 4,94 na 5

Loading...
4 2 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ogromna wiedza, super podejście. Fajne jest to, że w trakcie lekcji można nauczyć się nie tylko seo, ale i reklamy ads w google oraz ogólnych trendów w zakresie marketingu internetowego. Statystyki rosną, pojawiają się oczekiwane efekty, dzięki i polecam Pana Dymitra!

Bardzo fajny specjalista z dużą wiedzą! Praktyczne podejście, klarowne wytłumaczenie nieoczywistych rzeczy, na bieżąco poprawki na moich stronach. Super, polecam!

Do Pana Dymitra zwróciłem się z polecenia moich kolegów. Już po pierwszym spotkaniu zyskałem na budżecie adwordsowym 46% w ciągu miesiąca przy tej samej skuteczności kampanii!!! Poprawnie ustawiliśmy cele i konwersje, przy okazji nawet od ręki usunęliśmy część błędów na stronie, za co pewnie nie jeden deweloper wziął by nie jedną stówkę… Naprawdę polecam! Pan ma bardzo dużą, praktyczną wiedzę i potrafi wytłumaczyć prostym językiem każdą rzecz. Kompleksowe podejście! Bardzo dziękuję za szkolenia, sklep hula, konwersje wzrosły o 2,4 razy! Polecam!

Współpracujemy z Panem Dymitr S. od roku 2015 w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych (tłumaczenie stron internetowych, opisy, regulaminy, polityki prywatności oraz cookies) oraz technicznych (opisy urządzeń, instrukcje itd).
Usługi tłumaczeniowe są świadczone rzetelnie i zawsze na czas, a zlecenia są realizowane z zachowaniem należytej staranności i odpowiednio do wymagań lingwistycznych.
Polecamy agencję Webzona jako godnego uwagi i współpracy partnera i informujemy, że w dalszym ciągu zamierzamy korzystać usług lingwistycznych agencji.

Выражаю благодарность группе WEBzona за письменный перевод на польский язык руководства пользователя технологической линии в рамках проекта “BAKS PL”. Перевод был выполнен корректно и в оговоренный срок. Переводчики максимально сохранили структуру документации, что значительно облегчило последующую работу над ней.
Желаю успехов и надеюсь на наше долгое и плодотворное сотрудничество!
Директор ООО Софтех
Рудь Ю.В.

Dołączam do grona osób chwalących agencję webzona 🙂
Tłumaczenie 70 stronicowego tekstu historycznego wykonane było w tydzień, bezbłędnie, starannie i rzetelnie oraz przesyłane w kawałkach. Czułam się pewna, przy takiej formie współpracy. Na pozytywną opinię zasługuje również kontakt z Panem Dymitrem S. oraz przystępna cena usługi. Polecam!

Współpraca z Panem Dymitrem z Webzony odbywała się w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie od 2013 roku. Tłumaczenia były wykonywane z zakresu korespondencji biznesowej, tekstów użytkowych, a także o tematyce technicznej i marketingowej. Pan Dymitr (Agencja Webzona) zawsze terminowo wywiązuje się z każdego powierzonego zlecenia. Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Dymitrem i zamierzamy nadal korzystać z usług tłumaczeniowych Webzony. Załączamy referencje w formie dokumentu pdf.

Szybka odpowiedź i wykonanie. Bez zastrzeżeń. Super, polecam.

Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją Interaktywną Webzona. Obsługa jest niezwykle profesjonalna zarówno w aspekcie kontaktu z klientem jak i poziomem wykonywanych zleceń. Ceny są atrakcyjne a terminy godne pochwały. Polecam!

Nasza drukarnia korzystała z usług webzona zarówno w zakresie tłumaczeń jak i copywritingu do strony internetowej, mailingów, reklamy w kampaniach Adwords oraz ofertach poligraficznych. Wszystko wykonane należycie i dopasowane do odbiorcy.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy usługi biura webzona.

Dziękuję serdecznie za szybką i fachową pomoc. Bardzo dobry kontakt i rzetelnie wykonane tłumaczenie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Bez zastrzeżeń, szybka i profesjonalna realizacja. Polecam

Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją Webzona. Poza wysokiej jakości tłumaczeniem tekstu naukowego także bardzo dobry kontakt, jasne zasady, rzetelność, uprzejmość… Gorąco polecam!

Wszystko ok polecam.

Poziom Państwa usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.

Niezwykle sprawny, konkretny kontakt, dobra wycena i szybka realizacja! Bez zastrzeżeń! Polecam!