Agencja Interaktywna WEBzona

 

Zaistniej w Internecie!

Bez digitalizacji i reklamy biznes jest skazany na porażkę, ponieważ nikt poza właścicielem nie będzie wiedzieć, że istnieje!
© Agencja interaktywna WEBzona

WEBzona

 

agencja interaktywna statystyki

 

Statystyki reklamy i e-marketingu w Polsce

Najnowsze statystyki (m.in. sporządzone przez Gemius we współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej) informują, że 73% polaków regularnie korzysta z Internetu, a 54% polaków kupuje w Internecie (stan na rok 2018-2019). Mimo wzrostu internautów reklama w Internecie wynosi tylko 29,8% udziału w polskim rynku reklamowym. Powodem tak małej skali e-reklamy są m.in. ograniczenia wiedzy dot. e-reklamy u przedsiębiorców (formy i sposoby na reklamowanie się w Internecie), powody finansowe (drogie usługi firm reklamowych) i czasowe (nieustanny rozwój digitalizacji i cyfryzacji wymaga nieustannego dokształcania się) szczególnie u młodych przedsiębiorców. To powoduje, że przedsiębiorcy nie mogą zarządzać e-marketingiem samodzielnie lub tworzyć i utrzymywać własny dział marketingowy / dział IT, być może dlatego co trzecia młoda firma upada w ciągu 1 roku, a po 5 latach – 70% firm!

 

Agencja Interaktywna WEBzona (zona web-developmentu i e-marketingu)

Rozwiązaniem opisanego wyżej problemu digitalizacji biznesu zajmuje się nasza Agencja Interaktywna WEBzona, która wspiera freelancerów, mikro, małe i średnie firmy, które nie posiadają własnego działu marketingu [internetowego], a chcą “zaistnieć w Internecie”, digitalizować swój biznes i sprowadzać Klientów z Internetu.

Usługi naszej Agencji Interaktywnej nie sprowadzają się tylko do tworzenia stron www, reklamy i outsourcingu marketingu internetowego, WEBzona dostarcza również gotowe rozwiązania IT w postaci bezpłatnych i płatnych motywów i wtyczek WordPress’owych oraz autorskich szkoleń i kursów z zakresu marketingu [internetowego]. W tym celu, oprócz własnych zasobów web-deweloperskich oraz gotowych rozwiązań opartych na licencji GNU GPL (licencja wolnego oprogramowania), nasz Agencja Interaktywna współpracuje z WEB-developerami, którzy sprzedają własne motywy i wtyczki do WordPress’a w sklepie internetowym WEBzona, a także zatrudnia i współpracuje z doświadczonymi trenerami z zakresu WEB-developmentu i marketingu [internetowego].

 

webzona agencja interaktywna warszawa

 

skuteczna agencja interaktywna webzona

 

 

Kompetencje Agencji Interaktywnej WEBzona

Agencję Interaktywną WEBzona tworzą eksperci nie tylko z wieloletnim doświadczeniem w branży, ale także krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami. Dlatego WEBzona jest znana na rynku digital marketingu jako Agencja Interaktywna, która zamienia zwyczajny Internet w prawdziwe narzędzie sprzedażowe oraz skutecznie uczy jak generować wartościowe leady, tj. efektywnie budować markę, pozyskiwać zlecenia i nowych klientów z Internetu. Świadczą o tym nie tylko rosnące statystyki biznesowe u Klientów Agencji Interaktywnej WEBzona, ale przede wszystkim pozytywne referencje i opinie.

 

Zapraszamy Klientów Agencji Interaktywnej WEBzona do opiniowania współpracy oraz oceny jakości świadczonych usług

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (17 opinii. Średnia: 4,94 na 5)

Loading...

16
Dodaj komentarz

16 Comment threads
0 Thread replies
17 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Gosia

Ogromna wiedza, super podejście. Fajne jest to, że w trakcie lekcji można nauczyć się nie tylko seo, ale i reklamy ads w google oraz ogólnych trendów w zakresie marketingu internetowego. Statystyki rosną, pojawiają się oczekiwane efekty, dzięki i polecam Pana Dymitra!

Anna

Dołączam do grona osób chwalących agencję webzona 🙂
Tłumaczenie 70 stronicowego tekstu historycznego wykonane było w tydzień, bezbłędnie, starannie i rzetelnie oraz przesyłane w kawałkach. Czułam się pewna, przy takiej formie współpracy. Na pozytywną opinię zasługuje również kontakt z Panem Dymitrem S. oraz przystępna cena usługi. Polecam!

Piotr M.

Bardzo fajny specjalista z dużą wiedzą! Praktyczne podejście, klarowne wytłumaczenie nieoczywistych rzeczy, na bieżąco poprawki na moich stronach. Super, polecam!

Marcin

Do Pana Dymitra zwróciłem się z polecenia moich kolegów. Już po pierwszym spotkaniu zyskałem na budżecie adwordsowym 46% w ciągu miesiąca przy tej samej skuteczności kampanii!!! Poprawnie ustawiliśmy cele i konwersje, przy okazji nawet od ręki usunęliśmy część błędów na stronie, za co pewnie nie jeden deweloper wziął by nie jedną stówkę… Naprawdę polecam! Pan ma bardzo dużą, praktyczną wiedzę i potrafi wytłumaczyć prostym językiem każdą rzecz. Kompleksowe podejście! Bardzo dziękuję za szkolenia, sklep hula, konwersje wzrosły o 2,4 razy! Polecam!

Michał BNP

Niezwykle sprawny, konkretny kontakt, dobra wycena i szybka realizacja! Bez zastrzeżeń! Polecam!

Ewelina Gruda

Poziom Państwa usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.

Łukasz

Wszystko ok polecam.

Emilia S.

Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją Webzona. Poza wysokiej jakości tłumaczeniem tekstu naukowego także bardzo dobry kontakt, jasne zasady, rzetelność, uprzejmość… Gorąco polecam!

Tomasz Zawadzki

Bez zastrzeżeń, szybka i profesjonalna realizacja. Polecam

Agencja Intercom

Dziękuję serdecznie za szybką i fachową pomoc. Bardzo dobry kontakt i rzetelnie wykonane tłumaczenie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Рудь Ю.В. ООО Софтех

Выражаю благодарность группе WEBzona за письменный перевод на польский язык руководства пользователя технологической линии в рамках проекта “BAKS PL”. Перевод был выполнен корректно и в оговоренный срок. Переводчики максимально сохранили структуру документации, что значительно облегчило последующую работу над ней.
Желаю успехов и надеюсь на наше долгое и плодотворное сотрудничество!
Директор ООО Софтех
Рудь Ю.В.

Edyta S. Telekom

Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją Interaktywną Webzona. Obsługa jest niezwykle profesjonalna zarówno w aspekcie kontaktu z klientem jak i poziomem wykonywanych zleceń. Ceny są atrakcyjne a terminy godne pochwały. Polecam!

Klient

Szybka odpowiedź i wykonanie. Bez zastrzeżeń. Super, polecam.

BT Vetus

Współpracujemy z Panem Dymitr S. od roku 2015 w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych (tłumaczenie stron internetowych, opisy, regulaminy, polityki prywatności oraz cookies) oraz technicznych (opisy urządzeń, instrukcje itd).
Usługi tłumaczeniowe są świadczone rzetelnie i zawsze na czas, a zlecenia są realizowane z zachowaniem należytej staranności i odpowiednio do wymagań lingwistycznych.
Polecamy agencję Webzona jako godnego uwagi i współpracy partnera i informujemy, że w dalszym ciągu zamierzamy korzystać usług lingwistycznych agencji.

Grafixbis

Nasza drukarnia korzystała z usług webzona zarówno w zakresie tłumaczeń jak i copywritingu do strony internetowej, mailingów, reklamy w kampaniach Adwords oraz ofertach poligraficznych. Wszystko wykonane należycie i dopasowane do odbiorcy.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy usługi biura webzona.

L2 language C.

Współpraca z Panem Dymitrem z Webzony odbywała się w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie od 2013 roku. Tłumaczenia były wykonywane z zakresu korespondencji biznesowej, tekstów użytkowych, a także o tematyce technicznej i marketingowej. Pan Dymitr (Agencja Webzona) zawsze terminowo wywiązuje się z każdego powierzonego zlecenia. Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Dymitrem i zamierzamy nadal korzystać z usług tłumaczeniowych Webzony. Załączamy referencje w formie dokumentu pdf.