WEBzona

BONUS: Kupon 1200 PLN na kampanie Google Ads

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z usługami i redystrybucją produktów w sklepie WEBzona. Skontaktuj się z nami, jeśli będziesz potrzebować wyjaśnienia kwestii nieopisanych w FAQ.

FAQ

Nie.

WEBzona nie jest autorem motywów i wtyczek WordPress, a jedynie świadczy usługę redystrybucji , tj. rozpowszechniania motywów i wtyczek WordPress na warunkach udzielonej licencji, głownie GNU GPL.

Tak.

Użytkownik może sprzedawać poprzez WEBzona.net własne autorskie Motywy i Wtyczki WordPress lub też redystrybuować motywy i wtyczki innych autorów pod warunkiem, że nie są już dostępne na WEBzona.net

Tak.

Redystrybuowane na podstawie licencji GNU GPL motywy i wtyczki WordPress pochodzą bezpośrednio od ich autorów lub dostawców i nie są w żaden sposób modyfikowane. Aktualizacje dostępne są tak długo jak dostępne są u autora lub dostawcy Produktów Cyfrowych. WEBzona.net stara się udostępniać Produkty Cyfrowe w najnowszej wersji, jednak nie odpowiada za częstotliwość aktualizacji. Aktualna wersja Produktów Cyfrowych jest dostępna w informacjach dodatkowych na karcie Produktów Cyfrowych.

Motywy i wtyczki WordPress redystrybuowane poprzez WEBzona nie posiadają kluczy licencyjnych, a więc automatycznych aktualizacji i wsparcia autorów. Dzięki temu wersje PRO są tańsze niż u autorów. Oznacza to też, że motyw lub wtyczka będzie działać “normalnie”, jednak w razie potrzeby należy pobrać najnowszą wersję na swoim koncie Klienta WEBzona i zaktualizować ręcznie.

Komunikaty dotyczące aktualizacji i aktywacji licencji motywu lub wtyczki WordPress nie mają wpływu na ich poprawne uruchomienie i działanie. Można użyć poniższe wtyczki (o ile są zgodne z Twoją wersją WordPressa, PHP, motywu i nie korelują z innymi wtyczkami), aby zamknąć te komunikaty:

Dostawa motywów i wtyczek WordPress jest realizowana w postaci plików cyfrowych, dostępnych natychmiast po zakupie do pobrania on-line w podsumowaniu zamówienia, na koncie Użytkownika/Klienta oraz w potwierdzeniu e-mailowym.

Większość motywów i wtyczek WordPress dostępnych w sklepie WEBzona są na licencji GNU GPL, więc można ich używać bez żadnych limitów. Wykluczeniem są Produkty Cyfrowe objęte inną licencją, o czym WEBzona informuje na karcie Produktu cyfrowego.

Motywy i wtyczki WordPress wydane przez autorów na licencji GNU GPL oraz udostępniane za darmo, redystrybuowane przez WEBzona również za darmo (FREE). Natomiast ich wersje zaawansowane i płatne redystrybuowane przez WEBzona również odpłatnie (PRO) w ramach jednej ceny na dowolną wtyczkę. Redystrybucja PREMIUM natomiast dotyczy zakupu 10 dowolnych wtyczek PRO z kuponem, który wyzeruje cenę motywów i wtyczek PRO, a więc w ramach jednej opłaty PREMIUM Użytkownik otrzyma 10 produktów PRO za darmo!

Nie, ale…

Zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta Produkty Cyfrowe zwrotowi nie podlegają, jednak WEBzona może umożliwić zwrot płatności w przypadku, jeśli motyw lub wtyczka są niezgodne z opisem dostępnym na WEBzona.net oraz posiadają wady lub braki uniemożliwiające ich używanie, a Użytkownik udowodni ww. braki.

Nie.

WEBzona świadczy usługę redystrybucji motywów i wtyczek WordPress na warunkach udzielonej licencji, dlatego nie ingeruje w kod źródłowy i w całą zawartość plików motywów i wtyczek. Dlatego też WEBzona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich zawartość i działanie, ani nie podejmuje żadnych zobowiązań związanych z Produktem Cyfrowym.

Aby sprawdzić, czy motyw lub wtyczka nie zawiera złośliwego kodu, użyj np. wtyczek: Exploit Scanner,  Wordfence lub skorzystaj z usługi VirusTotal.

Licencja GNU General Public License (GNU GPL) to otwarta licencja oprogramowania, mająca na celu zapewnienie użytkownikom wolności w zakresie korzystania, modyfikowania i rozpowszechniania oprogramowania. Poznaj szczegóły licencji GNU GPL.

Shopping cart close