WEBzona

BONUS: Kupon 1200 PLN na kampanie Google Ads

Wtyczki do WordPressa & Wtyczki WooCommerce

wtyczki wordpress woocommerce

Wtyczki (pluginy) to rozszerzenia do stron internetowych obsługiwanych przez Systemy Zarządzania Treścią (CMS). Umożliwiają zbudowanie, rozbudowę i ulepszenie witryny internetowej według spersonalizowanych potrzeb zgodnie z preferencjami właściciela. Jako że internetowi twórcy od lat największym zaufaniem obdarzają technologię WordPress (ponad 60% instalacji na całym świecie!), wtyczki z praktycznie każdą potrzebną funkcją można znaleźć właśnie dla tego CMS’a. Na rynku są dostępne, zarówno darmowe jak i licencjonowane odpłatnie wtyczki WordPress (w tym na licencji GNU GPLlicencja wolnego oprogramowania). Dzięki nim strona www staje się bardziej czytelna, funkcjonalna, widoczna w rankingach Google (SERP), a co za tym idzie,  atrakcyjna dla szerokiego grona odbiorców i skuteczna dla właściciela w postaci leadów/konwersji.

Społeczność projektująca wtyczki do WordPressa jest liczna, stąd katalog ofert jest naprawdę duży. To sprawia, że pluginy przeznaczone dla tego CMS’a prezentują wysoki poziom jakości, a jednocześnie są podatne na wirusy. Często – tak jak w przypadku polskiego dostawcy wtyczek do WooCommerce WP Desk – istnieje możliwość wykupienia subskrypcji gwarantującej wsparcie techniczne ekspertów wraz z systematyczną aktualizacją otrzymanych wtyczek.Wtyczki WooCommerce

Wtyczki WooCommerce dedykowane są witrynom handlowym o charakterze market place lub dropshipping w celu konfiguracji metod związanych z dokonywaniem transakcji, promowaniem towaru i internetową koherentnością marki lub platformy. Ponadto istnieje pełna kompatybilność między WooCommerce a WordPressem wtyczki dopełniają funkcje standardowo proponowane przez ten system.

W asortymencie e-sklepu WP Desk znajdują się wtyczki WooCommerce m.in. z zakresu:

  • płatność – bramki umożliwiające dokonywanie szybkiej i bezpiecznej płatności w oparciu o wybraną metodę;
  • wysyłka – opcje wysyłki za pomocą więcej niż jednej drogi przekazu;
  • zamówienia – zautomatyzowane i uporządkowane składanie zamówień;
  • księgowość – rozliczenia z klientami  oraz wystawianie faktur według automatycznego klucza;
  • marketing – pozycjonowanie strony, wyświetlanie ofert sklepu w porównywarkach cen, narzędzia reklamowe oraz służące do budowania sieci kontaktów z klientami i współpracownikami;
  • i wiele innych…

Korzystając z wtyczek do WordPressa/Woocommerce od WP Desk usługobiorca zyskuje pewność, że jego sklep internetowy spełnia wszystkie wymagania współczesnego rynku nie tylko pod względem sprzedawanych towarów, lecz również w kwestii dystrybuowania i promocji usług. Wtyczki WooCoomerce to łatwy w obsłudze i skuteczny sposób na ulepszenie działalności handlowej w Internecie.
Artykuł WEBzona
Podziel się wiedzą – dodaj swój artykuł na blogu WEBzona!
5/5 - (1 vote)
Udostępnij w swojej sieci!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Shopping cart close