WEBzona

BONUS: Kupon 1200 PLN na kampanie Google Ads

Wtyczki WooCommerce WP Desk

wtyczki wp desk woocommerce

Pluginy WooCommerce wywodzą się z serii wtyczek WordPressa – obecnie najpopularniejszego na rynku Systemu Zarządzania Treścią (CMS). Służą do konfiguracji stron internetowych, świadczących usługi o charakterze m.in. e-commerce. Przy ich pomocy wykorzystasz w pełni potencjał swojej witryny, transformując ją w platformę typu market place lub dropshipping, na której w szybki i przystępny sposób wejdziesz w interakcje z klientami, dostawcami oraz przeprowadzisz niezbędne formalności administracyjne.

Jednym z dominujących polskich dostawców rozwiązać dla e-commerce w ramach e-sklepów WordPress/WooCommerce jest WP Desk. W sklepie WP Desk znajdziesz, zarówno licencjonowane produkty, jak i programy pozostające w wolnym dostępie, bez konieczności uiszczania za nie opłaty. Grono ekspertów zadba, aby zamówiona wtyczka-plugin sprawnie działała na Twojej stronie. Tym samym otrzymasz kompleksowe wsparcie techniczne związane z instalacją, aktualizacją oraz obsługą programistyczną – a to wszystko w ramach rocznej subskrypcji.

WooCommerce i WordPress –  wtyczki handlowe

Każda z plugin’ów WooCommerce umożliwia podjęcie szeregu różnych działań z poziomu witryny. Ich aktywacja nie tylko ułatwia nawigację i podnosi standard internetowego sklepu, ale również realnie wpływa na zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. Maksymalna wygoda zakupów i otwartość na różne opcje w zamówieniu, dostawie czy płatnościach gwarantują przewagę wobec konkurencji niekorzystającej z licznych rozwiązań technologicznych.

WP Desk stale pracuje nad nowymi wtyczkami, które wprowadzą Twój e-sklep na jeszcze wyższy poziom. Wtyczki WP Desk cieszą się rekomendacją, zarówno początkujących jak i doświadczonych użytkowników.Pluginy WooCommerce – tysiące zastosowań

Oferta WP Desk składa się z wtyczek do WordPressa i WooCommerce, które służą do takich operacji, jak:

  • płatność – zainstaluj bramki umożliwiające dokonywanie szybkiej i bezpiecznej płatności w oparciu o wybraną metodę;
  • wysyłka – zadbaj o to, aby przesyłki mogły docierać do Twoich klientów preferowaną przez nich drogą;
  • zamówienia – zautomatyzuj proces składania zamówień, aby przebiegał sprawnie i przejrzyście;
  • księgowość – rozliczaj się z klientami wystawiając faktury według automatycznego klucza;
  • marketing – zwiększ popularność swojego sklepu, korzystając z pozycjonowania stron, porównywarek cen i narzędzi reklamowych. Buduj sieć kontaktów oraz relacje z klientami.
  • i wiele innych…

Całą ofertę możesz sprawdzić tutaj: sklep WP Desk. Przed dokonaniem zakupów na platformie WP Desk zapoznaj się z regulaminem.

Artykuł sponsorowany
Ten wpis nt. wtyczek wpdesk jest sponsorowany. Podziel się wiedzą – dodaj swój artykuł na blogu WEBzona!
5/5 - (1 vote)
Udostępnij w swojej sieci!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Shopping cart close